| Suka_8621 a întrebat:

Intrebarea mea e legata de obsesie sau dragoste.nu stiu nici eu. De 2 luni ma gandesc in continuu la un baiat, il cunosc de mult timp dar abia acum mi-am dat seama ca imi place, ma atrage. E genu care nu pune pret o relatie, mai mult aventuri...cu minore. Ele are 21 de ani eu 20 ani.stie ca il plac, dar de la mine nu va putea obtine in prim plan relatii sexuale. Da semne ca ma place, vorbim dar nu mi-a zis niciodata sa iesim noi 2.Credeti ca am o sansa sa il schimb? sunt convinsa ca ma place. dar nu stiu daca poate reununta la asa zisa"viata lui" Daca aveti idei despre ce as putea face, v-as multumi!

Răspuns Câştigător
| relaxx a răspuns:

Asta inseamna ca ink nu e pregatit pentru o relatie mai serioasa.cum vrei u.chiar daca te place

4 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Parerea mea este ca va cauta asta si cu tine si daca nu va obtine te va insela sigur asa ca decat sa suferi mai bine cauta alt baiat.ca sa il schimbi trebuie sa ii dai de cate ori are nevoie sa nu caute in alta parte. si nu cred ca ai fi de acord cu asta.deci cauta alt tip de baiat cuminte si care este cu capul pe umeri ca si tine de altfel.succes

| dilayla a răspuns:

Nu e de tine, femeile sunt mai mature! daca e doar cu gandul la venturi, nu ai cum sa-l schimbi, mai rau ti-ai face.cauta unul mai matur.vad ca tu nu vrei doar sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri. !

| TuRqKu a răspuns:

Ai 20 ani. el 21.normal ca vrea relatii sexuale. Femeie, orice barbat. la varsta lui se bazeaza pe o relatie sexuala!