| YourBaby a întrebat:

Am si eu o problema. cu prietena mea cea mai buna. In urma cu 3 luni mi-a spus ca unui baiat ii place de mine! Eu i-am spus ca nu simt nimic pentru el si ca decat sa-mi bat joc de el mai bine ramanem amici. Si de atunci ea ma evita nu ma cauta decat atunci cand are nevoie de mine si cand o intreb daca vrea sa iesim pe undeva imi baga drept motiv faptul ca o sa fie si baiatul respectiv acolo si ca inca sufera! Am gresit eu cu ceva ca am facut ceea ce am simtit? Cum sa fac sa ma apropii din nou de ea?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Tu ai procedat corect dar nu inteleg ce avea prietena ta de castigat de aici daca te cuplai cu acel baiat