| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac nu opt sa l uit simt ca innebunesc, nu mai reusesc sa imi revin

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Off... te inteleg,prin aceeasi situatie trec si eu acum dar trebuie sa ne gandim ca trebuie sa ne revenim si sa o luam de la inceput,chiar daca ne este greu trebuie sa mergem mai departe
Trebuie sa incerci sa nu te mai gandesti la el,sa iti gasesti alta activitate atunci cand vezi ca incepi sa te gandesti la el,iesi pe afara cu prietenii,deseaneaza, uita-te la tv.
Poate iti va fi greu la inceput dar nu trebuie sa te descurajezi daca nu vei reusi imediat, timpul vindeca orice rana doar ca este nevoie de rabdare.
Incearca sa ti-l stergi usor usor din minte...stiu ca este greu dar nu are rost sa stai mereu sa suferi,sa plangi,sa te distrugi pentru ca tie iti faci rau singura,trebuie sa acepti acest lucru indiferent cat de mult te doare.
Asa ca capul sus, sterge-ti lacrimile si mergi inaintehappy, stiu ca vei reusihappy.
Baftakiss

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Baietii se uita la filme porno si reusesc sa uite. Incearca si tu ceva de genu...

| Anirock a răspuns:

Orice este posibil daca ai vointa. Gandeste-te ca nu ai pierdut nimic si cu siguranta va aparea ceva mult mai bun! Succes :*

| Bigsmile99 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie happy Eu incerc sa ies in oras.sa stau cu bff`mea.Asta.e