| bLow a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutorul vostru, de la un timp cand socializez cu lumea parca nu le mai dau voie sa zica ceva, efectiv ii inchid si ei raman sa zica doar " hmm " da sau nu " ceva de genu si nu pot intelege de ce? Inainte nu eram asa, era totul perfect vorbeam cu orice fel de persoana pana la epuizare, nu stiu ce sa ma fac... am incercat sa imi " revin " din chestia asta dar tot nu reusesc, habar nu am ce se petrece cu mine simt ca daca o mai tine mult asa innebunesc efectiv... va rog un sfat daca se poate sau cineva care a mai trecut prin asta, si a resusit sa isi revina ofer Funda!
Va multumesc din suflet

3 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Este clar ca ai talent de avocat.Inceaca sa asculti mai mult si sa vb mai putin.

| bLow explică:

Mi-a zis mai multa lume faza cu avocatul si stiu ca nu ai spus-o la misto. Dar as vrea mai multe sfaturi.

| bLow explică:

Altcineva ?