| KatyKat a întrebat:

Ce sa fac? Prietenul meu nu stiu daca ma iubeste, dar eu il plac, prietena mea e indragosti in el, dar prietenul prietenului meu e indragostit in mine, ce sa fac? Mie imi place de el, dar el ca orice baiat isi bate joc deacum de mine, dar cind eram impreuna era asa atent, si asa bun, oxx. loveeeee r very beautifull... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anda_7322 a răspuns:

Daca ti.ai dat seama ca isi bate joc de tine de ce mai stai cu el?:ONu fii proasta sunt foarte multi baietiwinking.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Scuze, dar nu prea inteleg ce scrii... straight face
Pai, daca un baiat isi bate joc de tine, este destul de clar ca el te tine numai de saltea, ca nu-l intereseaza ceea ce simti tu...
Si sa faceti o "rocada" suna tare ciudat, mai bine cauta-ti prieteni noi...
Doamne apara-ne de noi!

| Vizitiul a răspuns:

Nu stii daca te iubeste prietenul tau? Bun, spui ca-l placi. A place nu inseamna neaparat a iubii.
Spui ca amicul prietenului tau te place, nu? Ok, cum te poti gandii la o eventuala relatie cu amicul prietenului tau daca tu n-ai reglat conturile cu relatia din prezent? Prin simplul fapt ca ai venit cu o asemenea intrebare spune multe despre personalitatea ta. Nu mi se pare normal ca o fata sa se gandeasca la un alt baiat atata timp cat nu a pus punct relatiei cu baiatul in cauza. Vreau sa-ti spun ca am o parere execrabila despre genul acesta de fete. Fara sa te superi, dar gandesti eronat sau nu gandesti deloc.
Daca nu te simti iubita pune punct relatiei si nimic mai mult. Pe urma, poti incepe alta relatie. Nu juca in doi, e posibil sa fii catalogata ca drept femeie usoara, si e pe buna dreptate. Succes.

| ßέßέ a răspuns:

Ce complicat. Stai sa inteleg : prietenei tale ii place de prietenul tau, iar prietenul iubitului tau ii place de tine thinking Pai de ce nu te desparti si te combini cu prietenul iubitului tau si prietena ta cu iubitul tau actual si gata? laughing
Hai ma ce facem aici? Patrate amoroase? Nu`i bine [-x

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai, Tu nu ai prietene adevarate laughing Cum poate prietena ta sa fie indragostita de prietenul tau sau sa se dea la el? Cand o sa te casatoresti la fel o sa fie? Si, Daca isi bate joc de tine nu are rost... Mai bine te pui cu prietenul lui, si ai sa vezi daca te iubeste sau nu. Daca te iubeste o sa aiba o reactie. Daca isi bate joc de tine... Crek vrea decat o aventura sau te tine pentru asa ceva. nu stiu acum. Ce este intre voi ca nu prea am inteles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supunel la un fel de test.
intrebarile le alegi tu dar vezi sa fii discreta.
pune-i intrebari despre lucruri care s-au intamplat intre voi doi si daca isi va aminti inseamna ca acele lucruri chiar au contat pentru el si le mai tine minte dar daca nu il poti juca in picioare ca nu te mai place sau poate nici nu te-a placut vreodata.

| sandy a răspuns:

Întreabă-l dacă mai te iubeşte şi o să afli răspunsul.