| dt45hu a întrebat:

Ce sa fac sa ma excit mai repede[masturbez]. dar nu vreau raspunsuri gen" uitet. te la filme porno. funda pentru cele mai multe raspunsuri!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin asa ceva vei provoca ejacularea precoce si dupa aia vrei sa fii ca acum cand sa intarzii pana termini cu partenera asa ca ramai cum esti.

| Purec a răspuns:

Doamne ce intrebare sad tu stii cel mai bine ce te excita si ce nu happy De unde vrei sa stim noi? invata sa te cunosti, si nu abuza de masturbare. Mai iesi si tu la plimbare cu o fata

| ReBeKuTzA a răspuns:

O chestie foarte clasica ar fi ca iti masezi corpul finut, incepanc cu gatu' pana in zona intima. Euuna ma excit foarte usor cand ma sarut intens cu prietenu' meu.