| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai imi fie asa dor de prietena? este plecata din tara 2 saptamani.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci.Adica e complicat stiu, dar pana la urma la un momentdat o sa se intoarca.Si tu sti ca ea te iubeste.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Pay. tine legatura cu ea prin telefon, prin mesaje, sau pe mess, web... poti iesi undeva la o plimbare cu prietenii, intr'un park.sa treaca timpul mai repede.sau citeste o kartehappy. te pup

| IrinaAndreea a răspuns:

Vorbiti la telefon, pe messenger (eventual cu web si microfon daca aveti), scrie-i un mail romantic sau o poezie, fa un filmulet cu voi doi. Poate nu o sa-ti amelioreze dorul, dar macar o sa ii arati ca iti lipseste. big grin