| JohnSeed a întrebat:

Prietena mea e plecata din tara pentru aproape 2 saptamani. Stiu, trist, dar nu asta-i intrebarea. Vreau neaparat ca atunci cand se intoarce sa ii pregatesc o surpriza. Mai am cam saptamani pana atunci dar as fi mai linistit daca am planurile facute din timp. Dati-mi va rog idei cat mai multe, si daca gasesc ceva interesant dau funda.

P.S.: Se poate face si ceva cheltuiala, dar nu ceva foarte extravagant, evident.

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Flori și ciocolată și după o întâlnire happy

| costica21gabita a răspuns:

Pai atunci cand ajunge ai putea sa o scoti la un film si apoi la pizza, dar faci cum vrei tu

| Animelover96 a răspuns:

Ai putea sa o scoti la o intalnire sau sa ii cumperi un tort si sa umfli baloane sau poti organiza o petrecere surpriza