| AnaSirbu a întrebat:

Acum 3 saptamani mi-am facut niste analize dar sunt plecata din tara si nu m-am dus sa ridic rezultatul. Cei de la spital le mai au si daca da, cat timp raman in spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Rezultatele analizelor se pastreaza minim 10 ani. Unele rezultate se pastreaza pe termen nelimitat.

| AnaSirbu explică (pentru Brigaela):

Daca eu ma voi duce la spitalul unde mi le-a facut mi le vor da? ..este o clinica privata de fapt

| Brigaela a răspuns (pentru AnaSirbu):

Sigur ca da. Si peste 10 ani