| JohnSeed a întrebat:

Foarte curand prietena mea va fi plecata din tara pentru aproape 2 saptamani. Stiu, trist, dar nu asta-i intrebarea. Vreau neaparat ca atunci cand se intoarce sa ii pregatesc o surpriza. Mai am aproape 3 saptamani pana atunci dar as fi mai linistit daca am planurile facute din timp. Dati-mi va rog idei cat mai multe, si daca gasesc ceva interesant dau funda.

Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| Silvia93 a răspuns:

Eu iti dau niste idei ce mi-ar place mie ca fata, tu alegi.
1. niste petale de trandafiri intinse pe pat, o sampanie sau ce vin pofteste ea apoi un dus cald nu ar strica.
2. ai putea sa o iei de la aeroport cand vine si sa o duci undeva pregatit de tine gen la mare, munte unde sa fiti numai voi doi si totul romantic.
3.Strînge citate romantice şi de inspiraţie. Scrie-le într-un jurnal şi da-l partenerului tău ca un cadou.
4.Deschide-ţi portofelul, Cadourile favorite pentru femei: bijuterii, parfumuri, flori.
5.Acoperă-i camera cu baloane cu heliu.
6.Surprinde-o cu o vază de cristal plină de flori.
7.Scrie note pe mici foiţe şi lipeşte-le pe perete în casa
8.cumparai o rochie sau ceva care a vazut ea candva si pune ile pe pat langa un biletel "imbraca te te astept afara" asteapt o in masina sau in statie de autobuz, mergeti undeva in oras la un restaurant.
9.cumparai o cutie mare de bomboane si in fiecare sau sub fiecare bomboana lasa i un biletel si in fiecare zi cand vaa manca bomboane va vedea cat ed mult o apreciezi
10.cumpară prajitura ei preferată şi scrie cu sirom de ciocolata o notă care-i va aduce zâmbetul pe buze.