| fluture456 a întrebat:

Ce sa fac sunt indragostita de un baiat sa ii spun?

13 răspunsuri:
| trutu006 a răspuns:

Da

| alexutzaTaa a răspuns:

Daca nu stii daca are prietena ar trebui sa nu-i spui si mai intai sa te iinteresezi intra cu el in vorba si vezi ce aveti in comun si abia dupa aia sa-i spui

| Sxx a răspuns:

Logic că trebuie să-i spui... Dar ia-o mai usor, sau daca esti directă spune-i in față clar, dar nu prea cred ca o vei face din moment ce ne intrebi pe noi happy

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Spune-i ca simti oameni in stomac la vederea lui.

| Roxana121 a răspuns:

Nu trebuie sa spui nimic.
Lasa sa intelega, el asta...
Sau sa vina totul de la sine...
Uneori cind spui ca placi, pe cineva, profita de tine, si te simti oribil dupa.
Deci pina ce nu spune nimic...

| fabiola a răspuns:

Si daca iti raspunde ca el nu este....cum te-ai simti?

| HueyFreeman a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Balonare?

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru HueyFreeman):

E fluture. Ce vrei sa simta cand se intragosteste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandeste-l cand trece pe la fereastra ta, atunci cand vezi ca se apropie fa-i bezele

| Danysan a răspuns (pentru Roxana121):

ai ma laughing fi seriosa buburuzo.Regula ta nu se mai aplica.In ziua de azi nu se mai tine cont cine face primul pas.Normal e baitu dar daca el nu da dovada ca ar sti sau ar avea de gand asa ceva -Ce te faci? Daca vreau pot sa te fac sa ma palci si tot profit de tine -nu conteaza ca te abordez eu sau tu.Pot sa fac si pe superindragostitu daca vreau doar sa te am si dupa aia pa. Ideea e ca trebuie sa mai ai si incredere in unii baieti -Nu toti sunt niste Vanatori.

| Danysan a răspuns:

Spune-i ce simti nu ai nimic de pierdut -Timpu trece, asa ca fa ceea ce iti spune inima. Normal e sa faca el primul pas -Dar si tu trebuie sa ai dai motive.Cum sa vrea sa fie cu tine daca nu ai dai de inteles -fa asta si o sa vezi ca se va prinde daca nu e batut un capsor/

| mateicoca a răspuns:

Poti sa iesi la o plimbare cu el, stati pe o banca, povestiti, apropriete usor de el, (o sa isi dea seama ce intentie ai de la inceput ) la un moment dat saruta-l fara frica, oricarui baiat ii place sa sarute fete, si mai bine daca o face ea.

| Crucified a răspuns:

Da.