| andra_7810 a întrebat:

Ce sa faci cand baiatul de care iti place ii place de tine si de alta?

Răspuns Câştigător
| monique a răspuns:

Sa faci bine sa nu-ti pui prea mari sperante, ca apoi vei suferi. Dar sa incerci sa discuti cu el, sa-l cuceresti, etc. Dar sa fi realista, si sa nu cedezi tentatie ca daca i-ai daruit ceva, gata e al tau pe viata. Inima trebuie mereu, mereu, cucerita. Afla ce ii place, ce-l face sa innebuneasca la o fata (chestii marunte, nu te gandi la prostii) si foloseste-le ca arme. Dar mai intai vezi daca si merita sau nu sa-i acorzi timpul tau.

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Fa-l sa se indragosteasca de tine. Scoate`ti " armele " la suprafata [daca intelegi ce vreau sa zic ]. fii tu aleasa lui, fii tu aia mai buna. Ai putin de munca, dar poate ca o sa merite.

[pe mine lucrul asta chiar ca nu m`ar oprihee hee...]

| Frogie a răspuns:

El are avea de ales intre voi doua, iar daca ar alege-o pe ea, tu ai avea cel mai mult de suferit. Daca esti in situatia asta, iti zic mai bine sa il lasi balta.

| steluta_7203 a răspuns:

Incearca sa fii mai mintra, zii sa se hotarasca dar nu-i da de inteles ca-l vei astepta. Si in acest timp cit el se va gidi incearca -l cuceresti. Fii sexuala incearca sa-l inebunesti, atunci nu se va gidi prea mult si cu siguranta vei avea succes. BAFTA

| pensionar a răspuns:

Da-i timp, dar nu prea mult, sa se hotarasca : sa nu plingi dupa el ca e plina lumea de baieti nehotariti; cred ca nu te merita

| Mosotti a răspuns:

Pai se poate iubi doua persoane deodata, nu e ceva iesit din comun, ce, cand ai doi copii, nu-i iubest in mod egal? Merge si asa. Nu se intampla prea des, dar se intampla, totu e sa te placa si sa fie bine.

| fridda a răspuns:

Daca alta nu e prietena sau cunoscuta, las-o balta, gindeshtete la fericirea ta, il iubesticucereshtel, dac nu merita atunci ramineti doar prieteni si vezeti de treaba. Succese.