| andriana_;) a întrebat:

Ce sa faci ca baiatul care iti place sa te invidieze?

Răspuns Câştigător
| oanamaria a răspuns:

Depinde ce fel de baiat e: daca il preocupa invatatura, se implica in proiecte fa-l sa te remarce implicandu-te si tu si aratand ca ai multe calitati; daca e genul de baiat care se distreaza arata ca stii sa te distrezi cu bun simt si fa o impresie bunawinking... dar foarte important e sa fii tu, sa nu pretinzi ceva ce nu esti...nu poti pacali pe cineva pentru mult timp.eu cred ca in cazul in care te vei comporta natural, firesc dar sa iti arati calitatile ii vei atrage atentiawinking

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu iti va iesi treaba asta niciodata cu un baiat destept.

daniela
| daniela a răspuns:

De ce sa te invidienze in loc sa te aprecieze si sa te respecte?

| AllForOne a răspuns:

Fa in asa fel incat sa para ca nu te intereseaza de el.
Fi indiferenta si cand iesi cu prietenii in oras, daca te intalnesti cu el nu-l baga in seama. Fi pur si simplu tu. Si asa te va invidia pentru personalitatea ta