| alexaalexandra a întrebat:

Daca baiatul nu te place ce faci? cum pot sa-l uit?

7 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Ma reorientez catre altul, daca respectivul nu ma place delochappy
Sau incerc sa ma concentrez pe scoala, ies cu prietenele la agatat chiar daca ele eu prietenlaughing

Bafta.

| madalicious a răspuns:

Mergi mai departe va aparea altul mai bun.winking

Ca sa-l uiti ocupa-ti timpul cat mai mult si incearca sa blochezi gandurile care te duc la el. Daca il intalnesti din greseala, zi-ti ca a fost o iluzie, si ca nu l-ai vazut.

| liveincolors a răspuns:

Iesi afara, distreaza-te cu prietenii, gaseste-ti activitati cu care sa-ti incarci timpul, si in timp, cred eu, o sa-l uiti.

| Andreia1 a răspuns:

Te indepartezi de el, si incerci sa nu te mai intereseze persoana lui.

| roxynutza a răspuns:

Altul laughing

| ramonna a răspuns:

Aceeasi problema am si eu. Dar eu ce sa fac? nu fac nimic ies cu prietenii la plimbare, vb pe mess asc melodii de dragoste. Si ma tot gandesc ca intr-o zi poate vom fi impreuna in fiecare seara ma gandesc la el, fac asta pentru ca sunt sigura ca o data si o data tot vom fi impreuna, chiar daca el nu ma place si nu simte nimic pentru mine... pana nu il fac sa se indragosteasca de mine nu ma las!

| byanka14 a răspuns:

Gandeste-te la fostul poate merge la mine a functionat!