| Monika18 a întrebat:

Cum poti sa faci sa te observe baiatul care iti place cand el nu este interesata de tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur mod de a te observa este sa te impiedici de el? ce zici? big grin

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Pai daca nu e interesat de tine nu ai cum sa-l faci sa te observe! Si nici nu ai de ce sa vrei asta. Ca daca te placea, de la sine te observa, ce naiba! Placutul vine sau nu vine de la sine.
Nu te place si punct, nu ai ce face, lasa-o asa, ia altul care te atrage dar care te place.