| anculita a întrebat:

Ce sa imi cumpar un laptop sau o tableta? va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa pui intrebarea la Dragoste si Sex, nici nu indraznesc sa-mi imaginez ce vei urmari pe ele!

| mgtow a răspuns:

Ceea ce iti este util si ai nevoie merita cumparat tu stii mai bine.

| Eternitas a răspuns:

Eu aș zice să-ți cumperi un laptop, dar depinde cu ce îți este ție mai ușor. Baftă!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Laptop scumpo.

| Twix4Ever a răspuns:

1 la mana: Categoie grsita! exista categorie speciala pentru intrebari de genul acesta
2 la mana :eu as opta pentru o tableta happy e mult mai avantajoasa la pret decat laptopul si e si mai usor portabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti trebuie doar pentru internet atunci ia-ti tableta.