| alexutzu1230 a întrebat:

Ce sa imi cumpar tableta sau laptop? Adica tu ce ti-ai cumpara?

Răspuns Câştigător
| printisorul23 a răspuns:

Ia-ti tableta e mult mai frumoasa si poti sa te joci sute de jocuri pe touch eu tableta vrreau sa-mi iau de laptop te plictisesti intr-o saptamana iti spun eu. fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Laptop mi-as cumpara

| HaKa93 a răspuns:

Laptop deoarece ai mai multe facilitati decat pe tableta

| Irena97 a răspuns:

Daca vrei de fandoseala iti iei tableta.
Daca vrei ceva serios ia-ti laptop.

| Kindly a răspuns:

Laptop ..deoarece iti permite sa faci orice, tableta nu are toate facilitatile necesare, in plus se strica mult mai repede, ce sa mai spun ca touch-ul este sensibil si orice zgarietura ii este fatalawinking O zi buna!

| andreea1913 a răspuns:

Iati leptopul este mai folositor si mai bun decat tableta. Sa faci cum vrei. funda?

| DulgheruMariaMagdalena0127 a răspuns:

Lăptop e mai bun e meas dori laptop :d