| horatau a întrebat:

Ce sa manac sa mi se scoale penisul sa am din nou energie sexuala

6 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, pentru asa ceva, este foarte bine sa mananci pe langa mancaruri, salate, in care sa introduci hrean ras si frecat cu ulei. Hreanul este cel mai bun remediu. Dar nu mainca deodata in cantitate mare, ca iti ranesti stomacul. Sa mananci cate putin pe timp indelungat. De aceea hranul se rade pe razatoarea de la ochiurile mici, si apoi frecat bine si mult timp cu ulei de floarea-soarelui, dar afara in aer liber sa freci hreanul ras intr-un vas adanc cu o lingura de lemn, caci are si mirosul iute de-ti intra pana-n starfundul ochilor! Apoi se pune la borcan presat frumos, si borcanul tinut in frigider. De cate ori faci asalata, iei cate putin din hrean si mananci.

| khwewljewew a răspuns:

Bătaie

| xutza a răspuns:

Nu cred ca alimentatia conteaza. incearca un pahar de vin rosu inainte de sex..sau i-ati o partenera care sa te excite bine. daca treaba e grava, mergi la farmicie si i-ati viagra happy

| horatau explică (pentru xutza):

Ia se mai scoala da mai rar si nu la maxim

| xutza a răspuns (pentru horatau):

De curiozitate, ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat