| PisSsicutTtzza a întrebat:

Ce sa vac daca vrea sa ma sarute?happy

31 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii raspunzi la sarut

| darrio2007 a răspuns:

Raspunzi asemanator. Daca vrea si altceva, mai gandeste-te.Dar nu prea mult.

| Alexandru0007 a răspuns:

Sa stai calmahappy si sa il saruti si tu.fii atenta la miscarile buzelor lui si fa si tu la fel

| PisSsicutTtzza explică (pentru Alexandru0007):

Ar fi prima data cand as saruta un baiat....sunt foarte timida si mas incurca raude tot /laughing

| Alexandru0007 a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Pai ti se pare tie ca te-ai incurca, asta e doar in capul tauhappy
e foarte usor, iti atinge buzele cu ale lui.ii prinzi buza de jos intre buzele tale, apoi pe cea de sus..vezi tuhappy

| PisSsicutTtzza explică (pentru Alexandru0007):

Msss de sfat...dar nu cred ca ca sunt pregatitalaughing

| Daniiellaaa a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Spune-i ca e prima data sad. Si te va intelegewinking

| Liliana1981 a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Pai mai intai hotaraste-te tu cam ce-ai vrea sa faci! :O

| PisSsicutTtzza explică (pentru Liliana1981):

Eu as vrea, dar imi ese frica sa nu ma incurc

| Liliana1981 a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Deja ti-au explicat baietii cum se face, nu? Si apoi exista un inceput in toate...nimeni nu s-a nascut invatat. kiss

| PisSsicutTtzza explică (pentru Liliana1981):

Msss pentru sfat....chiar m-au ajutat

| Liliana1981 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Multumeste asta mica pentru sfat si ma gandem ca tu esti cel mai indreptatit sa primesti laudele! laughing

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Liliana1981):

Da,multumeschappy

| Liliana1981 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Pentru putin. Doar ii dau Cezarului ce i se cuvine!

| Azµre a răspuns:

Să îl săruți înapoi laughing

| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Primul sarut tot timpule mai stangaci, nu te gandi ca va fi perfect.

Daca iti place tipul, lasa-l sa te sarute.

Ai grija.

| PisSsicutTtzza explică (pentru Dariusuu):

Tocmai asta este,,, nu imi place tipul laughing

| Dariusuu a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Refuza-l atunci. Nu ai nevoie de el.

Spune-i simplu ca nu esti genul lui si gata.

Succes.

| PisSsicutTtzza explică (pentru Dariusuu):

Am incercat, dar nu am reusithappy

| Dariusuu a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

De ce?

| PisSsicutTtzza explică (pentru Dariusuu):

Insista sa ma sarute...nu se da batut deloclaughing

| Dariusuu a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

E obsedat probabil.

Ignora-l.

Cu bine

| AnneღU a răspuns:

Daca iti place de el lasa-l si raspunde-i prin sarut. Daca nu, poc o palma mica laughing

| xJustJuss a răspuns:

Fii atenta.Prima data iei o carte de romana in mana, o citesti de 2-3 ori, iti iei un meditator si esti pregatita.Crezi ca te fac mai interesanta punctele ale "...".Nu ma cred eu mare destept, dar asta e realitateahappy. Oricum este o intrebare idioata.Ce poti sa faci daca vrea sa te sarute.Sa ii dai un pumn?, Sa il scuipi?, Sa il injuri? Termina cu intrebarile astea! Daca nu te pricepi iti arata el.O zii bunahappy!

| PisSsicutTtzza explică (pentru xJustJuss):

Dar ce istet te crezilaughingwise guy!

| Anonimul674 a răspuns:

Lasa-l sa te sarute

| AnoNNN1m a răspuns:

Pai du-te manaca o ceapa apoi intalneste-te cu el, fa gura mare ca oana roman cand mananca inghetata si maseaza-i buzele

| Daniiellaaa a răspuns:

Daca crezi ca esti pregatita lasa-l sa te sarute. Nu e foarte greu, fi atenta la miscarile buzelor.

| PisSsicutTtzza explică (pentru Daniiellaaa):

Este prima data.....sunt ffff timida...mi-e frica sa nu ma incurc/sa o dau in bara

| maximus91 a răspuns:

Ce intrebari doamne, ce poti sa faci? il scuipi? continui sportu, pa

| MihaelaElena94 a răspuns:

Sarutal si tu daca iti place de el