| maraan a întrebat:

Cum imi dau seama ca vrea sa ma sarute?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Devine cumva nelinistit,agitat fara motiv, cauta sa se apropie de tine cat mai mult, are un neastampar si-ti priveste tot mai insistent buzele.
Sau e foarte intepenit, sta ca un stalp incremenit si vorbeste tot mai putin, dar tot iti priveste buzele cu insistenta...
happy

| maraan explică (pentru greece12):

Si daca sta in spatele meu iar eu fac un pas inapoi si el la fel ce inseamna?

| greece12 a răspuns (pentru maraan):

Daca nu se apropie si pastreaza distanta, nu are genul asta de intentii.
Deocamdata.

| Vi003 a răspuns (pentru maraan):

Are chef de joaca, lasa-l sa se mai coaca!

| DNSK a răspuns:

Cred ca iti canta imnul! cred. nu stiu sigur

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa horoscop.

| cristimihailov a răspuns:

Intinde-i boticul precum Bambi din desenele animate.

Nu te astepta sa te pupe precum cerbul lui bambi, dar o sa intelegi.

A doua solutie il intrebi simplu: de ce nu te saruta? Ii miroase gura?

In ambele cazuri ajungi la aceeasi rezolvare. Depinde de tine cat de repede vrei.

| Pricked a răspuns:

Trebuie să-ţi dai seama?
Te sărută şi gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma, macaraua, escavatoru', ce-ai vazut pe strada au ai visat de zici tu ca are apucaturi s ate sarute, de ce nu sunteti mai explciti mai copliasilor? Parca acum aud ca nu e copil, ca are 13 ani laughingrolling on the floor)

| elenapacos99 a răspuns:

O saruti tu si daca iti da o palma inseamna ca i-a placuttongue

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

N-o stiu pasta