| HaXo24 a întrebat:

Am o prietena si as vrea sa ma sarute Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| lastrockingangel a răspuns:

Pai, esti baiat...tu at trebui sa faci primul pas. Poate ca si ea vrea acelasi lucru doar ca ii e frica sa nu o consideri o fata usoara... Eu cred ca cel mai bine este sa actionezi tu primul intr-un loc romanic
Sper ca ti-am fost de ajutor

6 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Sarut-o u si ai rezolvat problema.

| calin3003 a răspuns:

Esti baiat sau fata ma?

| criss_2399 a răspuns:

Pai...daca aveti vreo zi de nastere comuna, bea putin fate ca esti ametit si nu prea realizezi ce faci si acolo sarut-o

| HaXo24 explică:

lastrockingangel Iti multumesc mult si ea mai intrebat unde vreau sa fie primul meu sarut si alte din astea Va multumesc duturoor Sunteti cei mai Tari

| larisa_4510 a răspuns:

Ce intrebari mai pui sh u!@ionutaaa sa vezi daca afla miana are ce se rade de tine...u miai zis ca nu mai esti cu ea...aa deci esti pe ascunslaughing

| celebrity_5508 a răspuns:

De ce nu o saruti tu? scoate-o undeva frumos si acolo o sa se intample magia(adica o s-o saruti)