| NoName78 a întrebat:

Cum sa fiu indiferenta cind el vrea sa ma sarute?

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu-i poti ceda? asa fermecator e?

| neutrino a răspuns:

Daca nu doresti sa fii sarutata, poti refuza simplu, dar si mai simplu este sa refuzi inca de la inceput relatia. Intra in hora atunci cand ai pofta sa joci, daca nu, poti sta pe margine si sa privesti.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Pai dc sa fi indiferenta? Nu iti doresti sa te sarute? Schimba repede subiectul si spune-i ca ai ceva urgent de facut!

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Stiu exact la ce te referi. Vrei sa nu se vada ca esti emotionata cand tipul respecctiv te saruta. trebuie sa stai linistita si nu neaparat sa fi indiferenta fiindca dupa aceea baiatul respectiv va crede ca nu il placi. Cel mai bine este sa-i arati un zambet micut dupa sarut si sa fii sigura pe tine. de preferat uitate in ochii lui. Isi va
da seama ca esti o fata expermentata si te va placea si mai multwinking