| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse are un tocilar cu cea mai tare fata din scoala? Off...

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prin filme ce ar mai avea ceva sanse

| corbulalbrosu a răspuns:

Sansele tale cam -----> spre 0 (zero). Iar in cel mai fericit caz s-ar putea ca uneori sa arunce catre tine cate o privire condescendenta. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Daca o ai mare si arati bine, sportiv bine facut cu muschiwinking sanse mariiiiiiii

| Plato a răspuns:

De multe ori "cea mai tare fata din scoala" e o superficiala infatuata, prin urmare trebuie sa-ti spun ca nu ar avea sanse prea multe. Sugestia mea este sa-ti indrepti atentia spre fete al caror caracter iti place si sa renunti cat mai curand la ideile copilaresti si medievale despre aspectul fizic.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

De ce esti asa frustrat, ce tot ai cu fetele frumoase, ti ciuda ca nu se uita la tine

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Cred c-am mai spus-o de zeci de ori, cine stabileste ca cineva e frumos sau urat? Frumusetea e relativa, nu e un adevar general.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Nu este relativa si platon a spus asta gasind tipare ale frumuseti in naturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ești tu, 0.

| Uvox a răspuns:

Adica ce au tocilarii?
Cea mai tare fata din scoala e cam evaziv pentru mine. Daca e intreaga la cap, sigur, sunt sanse.

| Subsemnatul123 a răspuns:

0 barat?
Totusi ce sanse are un tocilar cu oricare fata?

| Treaem24 a răspuns:

Cam 0 fara suparare

| idkbrohhh1 a răspuns:

Caută mă laughing)))