| iulyan_9096 a întrebat:

Salut ma poate ajuta și pe mine cineva? Caut un film în care este un tocilar și apoi îl ajuta cineva sa se transforma singur în cel mai tare tip din scoală.

Răspuns Câştigător
| mikisarbu a răspuns:

A ok:D
Pai da The New Guy
ma acum nu prea imi vine cu tocilar sau tipul ne popular dar iti dau toate filmele care stiu eu cu liceu sau liceeni:)

The Breakfast Club
Fast Times at Ridgemont High
Dazed and Confused
Superbad

uite aici o lista
http://www.imdb.com/list/vcRy9ocptZ0/

5 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Acţiunea trebuie să fie neapărat în timpul liceului? "Just friends" e de genul acesta, dar tipul se transformă după ce termină liceul şi se întoarce total schimbat... Oricum merită văzut dacă îţi plac filmele de gen: http://www.youtube.com/watch?v=nwBnqGGWDjA

| ChristinaO a răspuns:

The New Guy

| mikisarbu a răspuns:

Mai multe detalii

| iulyan_9096 explică (pentru mikisarbu):

Eu nu zic de un film anume în general sa fie un tocilar un ratat sa se ia toți de el și apoi sa îi bata pe toți și sa fie cel mai tare din scoală