| Gipsy a întrebat:

Ce satisfactie simt baietii cand saruta o fata pe gat?hee hee

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva ca si cum ai pupa-o pe obraz numai ca simti pielea mai moale si e ceva placut.

| NickiMinaj a răspuns:

Uriasa satisfactia. comparabila cu a-ti lua un penthouse in l.a.

| Dash a răspuns:

Nu stiu de ce dar... e foarte placut big grin

| BRG a răspuns:

Nu știu nu am încercat asta,

| LeuTz a răspuns:

Nu simti nimic

| Adynna_9523 a răspuns:

E un sentiment foarte placutt si plinde pasiunee si nu stiu te simtii bine in acel moment kiss Imi pare rauu ca nu stiu sa iti explic dar pentru mine sarutul pe gat este ceva plin de pasiune si dragoste :X :X
Maii multe nu stiu ce sa iti zic mult Norocc kiss

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ca folosesc pe post de burete si sapun.O curata de jeg