| cristina d a întrebat:

Ce se intampla cu voi fetelor? Cele care spuneti ca sunteti virgine dar intrebati lumea de pe TPU daca sunteti gravide? Pai contact sexual ca lumea nu aveti dar ii lasati sa ejaculeze in fata voastra si chestii de genul asta!? Pai dupa parerea mea, moral, v-ati pierdut virginitatea si in nici un caz nu mai sunteti pure.

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

O fecioara este privita ca fata inocenta si alte cele in societate ce face ea dupa perdea este treaba ei dar inconstienta si lipsa educatiei sexuale adecvate ajunge la situatii de genu ''am sperma pe bikinei sunt gravida?'' eu sunt baiat, virgin dar in cazul unnui act sexual nu o voi face neprotejat decat cu viitoarea mea sotie big grin

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Virginitatea e un aspect total irelevant! Virginitatea este o stare pur fizică ce se termină la un moment dat! Atât şi nimic mai mult.
Asta cu "pură" mergi înapoi în anii 1800 şi predică baliverne dintr-astea!
Lasă, mai bine să facă petting, să se educe din punct de vedere sexual căci atunci când chiar o vor face vor şti la ce să se aştepte şi nu vor fi aidoma celor "virgine şi pure" care, dacă nu cumva au norocul să dea peste un bărbat răbdător şi tandru, ajung să "nu înţeleagă nimic" din partida de sex!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, ai dreptate, nu mai sunt virgine moral daca practica astfel de lucruri, adica petting si toate cele, insa pana la urma e viata lor, fac ce vreau. Oricum virginitatea nu are de a face cu moralitatea si o fata nu merita tratata cu mai putin respect daca nu mai e virgina, parerea mea.

| paramore a răspuns:

Pai alea nu se mai pot numi virgine, cine stie dc nu o fac dk tot le mananca, probabil le duc parintii de manutza la control si le este frica, si asta cu raspuns anonim se da desteapta, tu astea ca voi sunt mai panarame ca alea care o fac pentru banistraight face

| paramore a răspuns:

Normal ca o fata merita respectata kiuar dk e virgina sau nu, dar nu alea care se dau usa de biserica numai pentru ca au himenul intactstraight facecand numai gura si funduletzul lor stiu ce au vazut...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pe cine vrei sa intimidezi cu intrebarea asta? nu poti dormi noaptea gandindu-te laughinginseamna ca tu ai o problema nu persoanele in cauza... mi se pare penibilhee hee