| lovelz a întrebat:

Fetelor va place ca un barbat sa ejaculeze in gura voastra, sau ce sentiment aveti atunci? Funda cel mai sincer raspuns...

Răspuns Câştigător
| HappyGrumpy a răspuns:

Dap nu le place, dar sincer nu regret ca i-am facut fostei asa ceva, s-a suparat pe moment a facut un drum pana la baie si a ramas cam surprinsa, oricum nu ne-am despartit din motivul asta, dar a contribiut la multe altele care m-au facut sa par un nenorocit, pe langa fostul ei la care s-a si intors.

7 răspunsuri:
| dia200 a răspuns:

N-am patit asta si since nu mi-ar placea adica ii urat. pana si in filmeii scarbos

| Maaryyneelaa a răspuns:

Asta mi se pare cel mai scarbos lucru!

| dragos9234 a răspuns:

Nu sunt fata, dar sa stii ca unele persoane se vor simti jignite.happy

| crStyle a răspuns:

Cu alte cuvinte te spala pe dinti cu o pasta colgate. rolling on the floor))

| Inna22 a răspuns:

Pana nu incerci n-ai de unde sa stii happy.
Fiecare are parerea lui, dar consider ca e lipsa de respect din partea baiatului.

| Andreutsa44 a răspuns:

Eu impreuna cu partenerul am incercat asa ceva, si sincer e un sentiment placut, deoarece il iubesc mult, si na..il si cunosc, este un baiat ingrijit etc.Dar bineinteles ca nu as face asta altcineva.

| alexandra_6777 a răspuns:

Scarbos.