| MihaiRares0a a întrebat:

Ce se intampla daca ejaculez la 11 ani?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ejaculezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, ca nu ai sperma si nu ai ce sa ejaculezi, fiind copilas atat de mic.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că ai orgasm. O să-ți placă și o să vrei să repeți.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai specificat unde sa ejaculezi? E foarte important. Daca te referi la intimitatea camerei tale, e ok, e normal. Daca e vorba de o fata, nu prea e ok, deloc.

| VoidEternal a răspuns:

La 11 ani o dată? laughing

| 199onur7 a răspuns:

Wtf bro la 11 deja faci astea laughing))))

| ILikeBlackCats a răspuns:

Mori.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Mori =[

| nijaschija a răspuns:

Cred ca ai probleme daca ejaculezi odata la 11 ani dar lasand gluma te dezvolti intri la pubertate

| onestrange a răspuns:

The h...11 ani? Baietel lasa laba si pune mana pe o carte?