| Lie1 a întrebat:

Dacă fac sex anal și ejaculez se întâmpla ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea de a putea scurge sperma ejaculata in colon (anus/rect) afara, pe urma sa ajunga pana in zona vulvei si de acolo sa reuseasca sa nimereasca si intrarea in vagin este apropiata de domeniul ...stiintifico-fantasticului. big grin

7 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar sa ai grija ca sa se stearga sa nu se scurga sperma in vagin.

| teo530 a răspuns:

Nu se scurge în vagin 0 motive de îngrijorare.

| mihaicelsfant a răspuns:

Vezi sa nu ajungă la vagin

| gheorghe699 a răspuns:

..incerca si vezi...

| Quassaar a răspuns:

Întrebarea suna destul de tâmpit, scuza-ma că îți spun acest lucru. Ai uitat sa menționezi; tu ești primitorul sau cel care degajează? daca înțelegi la ce mă refer.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Atata timp cat sperma nu ajunge accidental in vagin cu are ce sa se intample

| NCristian a răspuns:

Rămâne 100% gravidă, plus că vor fi copiii de culoare, deci nu o fă?!