| AdrianLautaru75 a întrebat:

Dacă ii ejaculez in cur se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| gab0ru a răspuns:

Absolut nimic. O sa te simti bine si stai fara griji. Doar ca sunt sanse sa te imbolnavesti, acolo sunt multi microbi.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic, nu. Dar practic ar fi ideal să porți un prezervativ, ca să eviți riscul de infecție cu bacteriile care mișună cu miliardele pe acolo.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit, decat ca tu te goloesti si ea isi umple fundul cu sperma.

| kandaraki a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, ramai un bou pe viata doar!

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu are nimic, bine ca e de acord să faceți anal, majoritatea refuză, poate fi dureros dacă partenerul nu stie cum sa o faca!