| Phantasmagoria a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex cand tipa are ciclu? Doar de curiozitate happy

Răspuns Câştigător
| nBlade a răspuns:

In afara faptului ca este cam neigienic nu se intampa nimic. Este placerea mai mare pentru fata. Si de ramas insarcinata este IMPOSIBIL pentru ca NU ARE OVULATIE...

5 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

Poti sa-ti dai drumu in ea ca nu ramane insarcinata laughing

| Dreamer a răspuns:

Se aude mai mult pleosc-pleosc decat de obicei...

| IuLLyaa02 a răspuns:

Pe langa faptul ca este scarbos, poate sa isi dea drumu in tine si nu ramai happy asta e singurul beneficiu. funda?puppy dog eyes

| Meagainsttheworld a răspuns:

Ba cam exista riscul sa ramana insarcinata, de fapt sigur poate ramane. Cica nu e bine, fiindca fata ar avea mai multe sanse pentru cancer de colon, am citit si eu.

| bananuskin a răspuns:

Nimic. Se pateaza patul putin de sange, si atata tot.