| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat inghite sperma se intampla ceva?thinking

45 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bubulina, nu te mira, sunt unii tineri care foarte flexibili fiind, vor sa se autoguste... si altii, care sunt sau devin de foarte tineri gay, si atunci, intelegi, nu?! In rest, no problem!, evident, cu conditia ca emitentul sa fie sanatos!

Alte răspunsuri
| BaiatulAnonim a răspuns:

Spermatozoizii ocupa doar 1% din cantitatea de sperma produsa la o ejaculare. Printre celelalte "ingrediente" se numara: fructoza (zahar natural), apa, acidul ascorbic (Vitamina C), acidul citric, enzimele, proteinele si zincul. Deci nu faci decat sa reciclezi mineralele si vitaminele pierdute la ejaculare rolling on the floor

Alte răspunsuri
| Encore a răspuns:

Nu are ce... Doar sa se faca de ras...

| hândel a răspuns:

rolling on the floor N-am incercat, dar nici n-am auzit sa fi suferit cineva, baiat sau fata de pe urma inghitirii de sperma. laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

rolling on the floor Doamne, ce intrebare...Nu cred...desi,daca nu ar fi gay... ce motive ar avea sa inghita sperma? Pura curiozitate?laughing

| M.J. a răspuns:

Ce dracu cauta el sa inghita sperma... p. s:in cazu in care nu e gay

Alte răspunsuri
| BUBULINA a răspuns:

Un baiat?:O
hmm un baiat?
loll
directia spital e sfatul meu meulaughingrolling on the floor)

Alte răspunsuri
| starchewer a răspuns:

Vomita si ii va fi rusine sa mai iasi toata viata din casa? asa ar trebui... ce erai curios sa vezi ce gust are ...de inghit fetele cu placere?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu se întâmplă nimic, poate să se înece puțin când vine cu "viteză". Excepția este: să nu aibă vreo boală cu transmitere sexuală că atunci chiar te-ai "îmbogățit" cu tratament medicamentos.
Curiozitatea este mare, are gust puțin sărat!
Pa, pa.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
@eu_o_mare_enigma era mai bine dacă rămâneai eu_o_enigma!
La tine cum vine, în "reluare"?
Interesant este să poți călca apa în momente tip "cădere de tensiune".
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiuitoarea-la mine cand iese, iese cu o asa forta ca te proiecteaza direct in tabloul din perete.asa ca trebuie sa ai grija. laughing tongue

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampla nimic e buna la gust si contine ceva bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vor fi multe este un gretos app c fata sar mai uita dupa el macar sa nu mai iasa din casa asa cva......................papa

Alte răspunsuri