| ionutt567 a întrebat:

Ce se întâmpla dacă iei viagra în fiecare zi? știu ca e ciudata întrebarea dar sunt curios lol

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mori cu inima sangele se misca mai repede si inima cedeaza

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Viagra este un medicament care impulsioneaza activitatea inimii. Incearca sa-ti imaginezi cam ce s-ar putea intampla si ce ar putea pati barbatul care ar folosi viagra asa de capul lui in fiecare zi. big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai @ionutt567, copil cretin si imbecil : Inainte ca tu expertul
ionutt567 sa fi evaluat răspunsul meu :
Viagra este un medicament care impulsioneaza inima... ca fiind nefolositor şi eronat.''
ar fi fost indicat : sa citesti, (daca esti capabil) si sa te interesezi (atat cat te duce mintea ta de ''bibilica'') despre istoria cercetarii si producerii pentru prima data a pastilei Viagra si doar pe urma sa incepi sa mananci ''rahat'' cu polonicul. rolling on the floor rolling on the floor
https://adevarul.ro/......index.html

,,Viagra, istoria medicamentului cu efecte incredibile. „Pilula albastră" a fost creată pentru a vindeca inima.''
Cel mai controversat medicament din lume se dovedeşte a fi eficient în tratarea a numeroase disfuncţionalităţi ale inimii. Specialiştii susţin faptul că Viagra a fost creată pentru persoanele cu afecţiuni cardiace. În anul 1996, industria farmaceutică din Statele Unite ale Americii, lansa pe piaţă un medicament revoluţionar, adresat bărbaţilor cu probleme de potenţă. Micuţa „pilulă albastră", împachetată sub formă de blistere, a reuşit în mai puţin de 20 de ani să devină cel mai popular şi totodată controversat medicament din întreaga lume, înregistrând cote ameţitoare în ceea ce priveşte vânzările fiind considerat un medicament cu efecte miraculoase

Medicii susţin însă faptul că adevăratul scop pentru care a fost creată Viagra are prea puţin legătură cu motivele pentru care acesa pastila este pus astăzi pe piaţă. Cu alte cuvinte, beneficiile pe care acest medicament le aduce organismului sunt altele de cât cele pe care le cunoaştem deja.
„Viagra nu este nici pe departe un tratament dedicat exclusiv tratării disfuncţiilor erectile ale bărbaţilor.
El a fost creat cu scopul vindecării unor afecţiuni cardiace. Sau cel puţin asta au descoperit cei care l-au creat în timpul primelor studii pe care le-au efectuat", precizează medicul Anca Telehuz, şeful Unităţii de Primiri Urgenţe a Spitalului Judeţean de Urgenţă Slobozia.
Minunile pe care Viagra le are asupra INIMII sunt datorate substanţei active care se regăseşte în compoziţia medicamentului.

Citeste mai mult: adev.ro/pbee9r