| Cosmin4Fan a întrebat:

Ce se intampla daca imi arat penisul la un baiat? Dar daca ma dezbrac de pantaloni si de chiloti?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Pai daca mergi la bazin de exemplu e absolut normal ca la dus sa fi-ti toti dezbracati, ca daca o sa faci dus cu slipul pe tine o sa te considere toti un fatalau si o sa faca misto de tine 100%. Daca vrei sa ii arati penisul unui baiat anume si sa iti mai dai si chilotii jos in fata lui atunci ar trebui sa iti pui intrebarea cu privire la orientarea ta sexuala, fiindca s-ar putea sa ai ceva problemetongue

18 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nebunule,intoarce'te pe plaja de nudisti, te striga romeo din cort smug

| MMihai a răspuns:

Dacă faci asta unde ești numai tu și el este o treabă, dar dacă pe lângă voi doi, mai sunt încă câteva sute, care asistă la șcenele. este altă treabă. Dacă âia, o parte din cei cateva sute, se supură pe tine și vor să te bată este cam rău, dacă o parte dintre ei se apucă să te și bată ai încurcat-o rău de tot.

| vlaaddd a răspuns:

Pai doar ca te gandesti la asta dai dovada de bulangeala

| Forevăr a răspuns:

Nu ai mansarda mobilata toatawinking Du-te pe plaja de nudisti.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Toti vor crede ca esti poponar

| danypoli95 a răspuns:

CE sa se intample...ai inclinatii spre gay...

| Radu_5166 a răspuns:

Care's gatu matii vrei sa-ti indes mistretu in p***c? Poponare! F****i gatu tau de mistret! Hai si*t!

| lumy8876 a răspuns:

Esti gaylaughing)

| Barbie a răspuns:

Bah baiete, pai daca te dezbraci de pantaloni si de chiloti ramai dracu' in pul* goalarolling on the floor)ce e atat de greu de inteleslaughing))) si raspunsul la prima intrebare:pai risti sa-ti iei un sut in pul*

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Poate iti baga ala un ditai dildau in gaozel si atunci nu o sa iti mai arda sa iti arati **** la baieti.

| Nicu_9539 a răspuns:

laughing raspunsul este ca ai probleme cu bostanulaughingrolling on the floor

| anilG90 a răspuns:

Stai capra.si veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi considerat gay toti vor rade de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci aici tin cu toti care zic ca esti gay. Ai noroc ca stai in alta parte si nu in oras cu mine findca eu practic ii joc in picioare pe gay imi face asa o placere cand vad in spital un gay findca stiu ca nu si-a rupt el mana sau piciorul asa de buna voie stiu ca la caftit cineva. Deci ai o intrebare rau de tampita

| Cosmin4Fan explică:

Dau funda la cel mai bun raspuns!

| Cosmin4Fan explică:

Mie imi place sa stau dezbracat in plus eu ies afara gol doar cu tricou atat!

| Raul15yo a răspuns:

Câți ani ai?