| AEWPenta a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu întreții relații sexuale o perioada lunga, mai exact 1 an și ceva mai ales în cazul bărbaților?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se intampla absolut nicio schimbare, de niciun fel, chiar si in cazul in care acel barbat nu ar avea nici macar posibilitatea sa-si poata masturba plua. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să vezi ce se întâmplă, nu e la toți la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelErmin):

Eu cred că sexul prea des te face mai degrabă să o iei razna laughing abstinenta era folosita ca o metode de elevare spirituală, și în ziua de azi cei mai de succes oameni nu fac sex, sau își transpun energia sexuala laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| Sofer a răspuns:

Eu nu am făcut sex de aproape 1 an. Nu s-a întâmplat.sau sa se schimbe nimic. laughing

| Nemessys a răspuns:

Exact ce ti s-a intamplat de la 11 ani pana cand... ti-ai inceput viata sexuala. Adica nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic

| thereisnothingleft a răspuns:

Se umfla oualelaughing)))

| EuAMG a răspuns:

Se usucă și cade?