| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat poate sa-si dea seama daca o femeie nu a mai avut relatii sexuale o perioada mai lunga de timp, cum?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să-și dea seama?
Vaginul femeii este la fel indiferent dacă are contacte sexuale periodice sau când și când!
Este falsă expresia: mamă ce largă era aia.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama, daca esti asa curios de ce nu o intrebi pe ea?

identitate
| identitate a răspuns:

Nu prea poti sa-ti dai seama. Poti sa banuiesti dar nu poti fi sigur. Daca are unele retineri, e posibil sa nu fi facut sex de mai mult timp dar nu poti sa-ti dai seama daca se intampla asta pentru ca esti nou pentru ea sau pentru ca nu a mai facut de mult timp. Daca e un pic "disperata" iar cele dinaintea ei nu erau atat de excitate de tine e din nou posibil. Dar de asta poti fi sigur doar daca la scurt timp o lasi "rece". Dar nu vad ce relevanta ar avea faptul...

| marla a răspuns:

Daca se excita repede tare de la simple atingeri etc. si daca te framanta atat curiozitatea intreab-o tu =) bafta

| ffy a răspuns:

Da pentru ca o femeie care nu a mai intretinut relatii sexuale de o vreme este mai retinuta, mai timida si nu se lasa asa usor. Un al doilea motiv ar fi si penetrarea, pentru ca intra mai greu.Citisem intr-o revista ca la brunete, himenul se poate reface(nu in toatalitate)daca nu au mai facut sex, pe cand la blonde nu e la fel.Sincer dupa un an jumate de cand nu mai intretinusem niciun fel de relatii sexuale cel care a fost al doilea m-a intrebatbig grinE CE M-AI MINTIT CA NU MAI ESTI VIRGINA? Adica saracul se chinuise o vreme, il luase transpiratiilehee hee. Deci in concluzia un barbat isi paoate da seama cat de cuminte sete o fatawinking

| nastita a răspuns:

Pai de regula sinii sunt mai tari, mai greu intri in vagin si desigur ca se excita mai repede!

| sergiu76 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte simplu. Isi ia o lampa frontala si se pune pe cautat. Nu precizez unde ca e evident... In mod normal ar trebui sa vada niste ate de paianjeni...