| yonutz_1730 a întrebat:

Ce se intampla daca "ouale" se duc spre anus?:-s nu stiu cum sa explic dar cred ca intelegeti voi funda

9 răspunsuri:
| naitreaba a răspuns:

Salut. Nu e nici o problema, vor reveni la loc. E normal sa se miste, sunt organe vii, miscarea lor este relativ lenta. Stii, viata inseamna miscare, miscarea inseamna viata ^^

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba eu nu inteleg deloc. Ti au intrat ******* in cur?

| Cosminuțul a răspuns (pentru suntserios):

laughing NU adica fudiliile lui se Duc spre Fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru naitreaba):

Ce aberaţie! Organe vii! rolling on the floor Adică au şi creier? God!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Mai au ceva drum până acolo, se pare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu am mai râs demult aşa. Nu au cum să se mişte. Doar n-or avea roţi. laughing

| naitreaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Copil ratat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru naitreaba):

Cum să fie, măi, organe vii?

| answer a răspuns:

Mergi la un urolog! E posibil sa ai o mica problema. Mericul urolog te va lamuri. Dar nu mai pierde timpul si lasa copiii astia sa rada si sa faca mistouri in continuare. Atata pot la varsta lor. Bafta!