| yonutz_1730 a întrebat:

Ce se intampla daca "ouale" se duc spre anus?:-s nu stiu cum sa explic dar cred ca intelegeti voi funda

9 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Mergi la un urolog! E posibil sa ai o mica problema. Mericul urolog te va lamuri. Dar nu mai pierde timpul si lasa copiii astia sa rada si sa faca mistouri in continuare. Atata pot la varsta lor. Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba eu nu inteleg deloc. Ti au intrat ******* in cur?

| Cosminuțul a răspuns (pentru suntserios):

laughing NU adica fudiliile lui se Duc spre Fund

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Mai au ceva drum până acolo, se pare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu am mai râs demult aşa. Nu au cum să se mişte. Doar n-or avea roţi. laughing

| naitreaba a răspuns:

Salut. Nu e nici o problema, vor reveni la loc. E normal sa se miste, sunt organe vii, miscarea lor este relativ lenta. Stii, viata inseamna miscare, miscarea inseamna viata ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru naitreaba):

Ce aberaţie! Organe vii! rolling on the floor Adică au şi creier? God!

| naitreaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Copil ratat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru naitreaba):

Cum să fie, măi, organe vii?