| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă stai un an fără sa faci sex, si fara sa te masturbezi?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti pierzi un an din viata fara satisfactii sexuale. Atat si nimic mai mult. big grin

| minrest a răspuns:

Nu se intampla nimic spectaculos. Corpul se adapteaza. Da, se intampla ceva, energia sexuala se sublimeaza si ramane disponibila pentru altceva, studiu sau o pasiune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O iei razna, îți zic eu. Aduni atâta tensiune sexuala încât când o vei face, vei fi ca o disperata care nu se mai poate sătura. Abstinenta nu e buna, activitatea sexuala te ajuta sa te concentrezi, sa reții mai ușor, sa fii mai relaxat, mai calm. Sexul e o terapie, nu va mai feriți de el!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mă feresc de sex. Acelasi lucru se întâmplă și la bărbați?

| kavasaki99 a răspuns:

Iti urca hormoni la cap

| anonim_4396 explică (pentru kavasaki99):

Si ce se întâmplă dacă se urcă hormonii la cap?

| kavasaki99 a răspuns (pentru anonim_4396):

O iei raznalaughing

| amyleemuffly03 a răspuns:

Nu se intampla nimic

| anonim0just0for0me a răspuns:

Nu e nici un motiv de îngrijorare. Practic nu ai simtit nevoia. Sau ai fost prea implicata in anumite lucruri incat ai uitat sa mai faci si asta. Cand simti nevoia o faci, cand nu, nu o faci. Simplu! Mult noroc! happy