| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca un baiat nu face sex timp de 1 an de cand a facut-o prima data?

Răspuns Câştigător
| cezar199 a răspuns:

Se usuca si cade dar stai linistit iti creste alta mai mare pe la 75-80 de ani ....deci totul va fi bine

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Se usuca si cade... ce dracu sa se intample? pana la 14-15-16 ani cand a facut sex prima data a patit ceva?

| allexboss0 a răspuns:

Pai nimic doar ca nu o sa mai ai asa talent! dar sfatul meu e sa fii increzator si vei trece cu bine peste tot! funda?