| roza a întrebat:

Dupa cat timp de relatie ai facut sex prima data cu iubitu'/a?

Răspuns Câştigător
| cretz a răspuns:

Mai noi avem 6 luni si inca nu am facut nimic si asta doar pentru ca nu a fost momentul potrivit. Parerea mea este ca nu e neaparat o perioada care trebuie sa o astepti inainte sa faci dragoste, depinde de fiecare relatie in parte cum evolueaza happy

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Extrem de repede: 6 luni jumatate, inainte sa ne cunoastem prea bine. Dar aam avut noroc si azi suntem casatoriti de aproape 4 ani.

| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi amintesc perioada de timp, dar stiu ca am trecut la fapte in momentul in care am simtit amandoi acest lucru.

| lays a răspuns:

2 luni si jumatate

| madagascar a răspuns:

1 an

| elyssa20 a răspuns:

Poate am sa par cam usuratica dar cu iubitul meu si (sotul meu acum) am facut-o dupa 2 saptamani, pur si simplu s-a intamplat si a fost exploziv.:X

| chrystyna a răspuns:

Dupa 4-5 luni.Si am facut dragoste, nu sex.

| angel_6687 a răspuns:

Esti virgina?

| rotaruia a răspuns:

5 zile laughing

| datesraluca a răspuns:

3 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D. upa casatorie.Am fost prieteni inainte 11 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 luni 2 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 luni big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 luni si 10 zile