| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla la primul sarut? ma gandesc ca nu prea se poate descrie acest moment, dar din mare.Ma gandesc ca poate primul meu sarut nu va fi o reusita.

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dar crezi ca la mine a fost o reusita?laughing, M-am facut mai mult de rusinehee hee, dar totusi orice inceput e mai greu, dar pe parcurs va fi altfel, nu trebuie sa iasa perfect, ci sa lasi sa vina totul de la sine.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vrei sa fie o reusita? Nu te mai gandi la asta.
Doar ai incredere in mine si nu te gandi la asta!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Inchide ochii in momentul in care el/ea te saruta, lasa-te purtat/a de val si totul va fi bine!happy

| imiplacemov a răspuns:

Vai am auzit de atatea ori intrebarea asta.
Totul vine de la sine.
NU ai ce sa repeti inainte sau sa vezi alte persoane care se saruta.
Cand e sa se intample se intampla. Nu are ce sa se intample rau.