| rina a întrebat:

Ce se intimpla atunci cind un baiat doar se exicita? Adica se excita dar fara sa ejaculeze? Stiu ca are dureri de testicole... dar numai atit? Poate sa urmeze ceva mai grav dupa o perioada de timp? Am 15 ani, si am o relatie de un an cu un baiat de 17 ani. Nu avem si nu vom avea curind relatii intime pentru ca eu consider ca sunt o copila. Ne rezumam doar la simple atingeri (excluzind zonele intime)... El nu-mi cere mai mult. Dar revin la intrebare: Poate sa se fie ceva mai grav dupa aceste dureri de testicole? Si, cum credeti fac lucruri anormale pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu i se intampla nimic grav, stai linistita. Poate sa-si rezolve durerea relativ usor acasa. Metoda e o masturbare mica si trece durerea ca prin minune. N-o sa aiba nici o sechela pe termen lung.
Sincer, eu cred ca te grabesti un pic, ca arzi etapele. La 15 ani ar trebui sa fii pe la primii fiori, primul sarut, plimbari romantice de manuta. Nu e anormal ca vad tot mai multe fete decise sa se maturizeze repede, sa devina femei, sa aiba responsabilitati si griji.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, stai linistita ca nu pateste nimic grav...important e sa te simti tu bine si sa o faci cand te simti pregatita, nu are ce sa pateasca, nu e singurul care nu ejaculeaza, poate avea dureri de testicule, dar nu e asa grav, ca ii trece destul de repede...

| monyk a răspuns:

Buna, din nou, cu placere pentru raspuns...nu cred ca faci lucruri anormale pentru varsta ta, doar sa ai grija sa nu se ajunga mai departe, iar in cazul in care se ajunge, nu uita sa te protejezi si sa o faci atunci cand esti pregatita, sa iti fie si tie bine, dar si lui...

| rina explică:

Alllinna, monyk16, merci pentru raspunsuri. Pentru a doua intrebare sa inteleg ca nu aveti raspuns... as vrea din suflet sa-mi raspunda si Brigaela...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prea bine n-o sa-i fie dar o forma de descarcare gaseste el, asta il priveste. Nu i se intampla nimic in timp, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-l exciti mai mult pana ejaculeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alina a vrut sa spuna ca dupa ce pleaca de la tine fuge repede la baie si se masturbeaza...aici avand si alti stimuli cum ar fi reviste cu femei ceva mai dotate decat tinehee hee
Ar mai fi o solutie dar nu cred ca i-ar place...ai putea sa-l castrezi ca pe un porc si sa-l folosesti doar pentru atingeri happy
Daca va fi ingrozit dupa ce imi va citi postarile sa-i spui ca alta solutie nu e.
te pup pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rinaaa pentru ca relatia sexuala trebuie inceputa la varsta de 15 anii asta-i tot si eu mian inceputo tot la varsta astaa decii nu este nimic de comentat in privinta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are ce sa se intample rau, eu sunt cu pr meu de 5 luni si acum o luna jumatate mi-am inceput viata sexuala si am 16 ani si eu ma gandesc ca sunt poate mica pentru asta dar nu imi pare rau pentru ca ne iubim enorm si nu o sa regret asta niciodata, chiar daca o sa ne despartim pentru ca stiu ca am facut-o cu baiatul pe care il iubesc, bafta si daca simti nevoia sa o faci cu el si daca crezi ca te iubeste si il iubesti... e okybig grinbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu