| bluedeyutssa a întrebat:

Am si eu o curiozitate, daca o femeie se excita prin saruturi pe gat si alte atingeri, barbatii cum se excita, care sunt zonele? Inainte de contactul sexual propriuu-zis

Răspuns Câştigător
| wess89 a răspuns:

Bunawinking eu sunt baiat si pe mine ma excita cand o fata imi aranjeaza gulerul de la camasa sau daca port tricou poate doar sa atinga gulerul, ma rog, si apoi pune mana pe pieptul meu smug. Asta in public, in clasa, sau in alte locuri publice, dar in dormitor poate sa faca altceva smug. fundita please happy

11 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Petting smug inainte smug dai cu search sa vezi ce inseamna si sigur o sa te descurci smug

| darrio2007 a răspuns:

Copiii de azi? Doar daca vad un san mai dezgolit.

| bluedeyutssa explică (pentru darrio2007):

Nu ma refeream la copiii de azi...

| darrio2007 a răspuns (pentru bluedeyutssa):

Dar ai dat totusi ca relevant raspunsul unui elev.Ca vorbeste de clasa.Nu este un copil din ziua de azi? Daca se excita doar din atat inseamna ca daca se dezbraca o fata in fata lui deja s-a udat.

| Alexandru0007 a răspuns:

Si eu ma excit tot asahappy habar nu am care sunt zonele.eu ma excit cand sunt sarutat peste tot, nu doar in zona aia..cum gresit fac foarte multe

| Azµre a răspuns:

Sânii la vedere și ai rezolvat problema.

| DiazAndreea a răspuns:

Daca il saruti pe gat, il atingi usor pe picior cu unghiile, ii sufli un pic in urechelaughing

| Doxi a răspuns:

Vizual laughing

| darialdoctorlav a răspuns:

Sub punguta cu doi bani!

| maximus91 a răspuns:

Sincer, cand il saruti ii atingi "karasu" nu ii rupi jugulana, asa finutz, si il saruti pe barbie, josu barbiei, pa :*, app cati ani ai?laughing