| menny a întrebat:

Ce se poate intampla cu penisul unu baiat de 17 ani care sia inceput viata sexuala foarte de vreme sa zicem 14 ani, daca intretine multe raporturi sexuale pe saptamana?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic special. Daca nu foloseste prezervativ si ia o boala cu transmitere sexuala, poate sa faca leziuni sau sa ramana cu sechele. Atat.

| mgtow a răspuns:

acesta va fi raspunsul pe care va trebui sa il lasi lor
--=D.N.D 4You=- IzzyZone.Com: Luata la palme in directO blonda se alege cu o bataie in directdupa ce ii aruncaun pahar cu apain fataprezentatorului TVPriviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/ da mai departe

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ii pica big grin

| cristiano9 a răspuns:

Fuge de acasa...

| PlayWithMe a răspuns:

Sunt posibilitati :

1. Sa ajungi ca un prieten al meu sa nu mai poti face sex pnt ceva timp dk faci prea des. pnt ca nu mai merge liftulaughing
2. Al 2 nu pot sa il discut aici. cauta si intereseaza-te depinde de la barbat la barbat. este diferit de la om la om.

| AngelSpeed a răspuns:

I se mareste Penisul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se usuca si cade!