| AmaliaPnd2006 a întrebat:

Ce se poate intampla daca inghit sperma la 16 ani? ( sunt fata )
Unii zic ca n-are nimic, altii ca nu e bine, astfel incat vreau mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Daca esti ok cu asta si iti place, chiar poti face asta linistita. Nu ii baga in seama pe frustratii care zic ca e scarbos, ceea ce faci tu in intimitatea ta si iti place, nu e niciodata scarbos

39 răspunsuri:
| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

De cand am pus intrebarea si pana acum, am inghitit de 2 ori, nicio schimbare laughing

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Felicitari o sa fi o actrita de filme xxx foarte buna inghiti cat mai mult

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Mami stie cat inghiti tu saptamanal happy

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Noroc ca nu o sa devin, ca altfel te-ai fi uitai non-stop la mine. Cum pot deveni actrita xxx in Romania, unde aproape ca nu exista asa ceva? laughing)

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Da, stie, si nu are ce sa imi faca.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

La analizele la zi, adica cele generale NU ies bolile cu transmitere sexuala (asta ca sa nu mori proasta, doamne fereste!
Pentru bolile cu transitere sexuala se fac analize speciale!

| AmaliaPnd2006 explică (pentru Violleta2022):

Stiu

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Sa stii ca exista firme care fac filme si in Romania si sunt si actori romani care fac acest lucru si au inceput ca tine inghitind laughing

| MarianDenisSerban a răspuns:

Îmi poți da Instagramul tău să vorbim mai multe acolo?