| justme_3785 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Daca inghit sperma si merg la doctor pentru a imi face analizele, se poate vedea?
Se poate vedea cata sperma am inghitit?
Vreau raspunsurile pentru amandoua sexuri (feminin/masculin).
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se vede. Sperma se digera fara a lasa urme analizabile.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai practica perversiunile sexuale!
Nu se vede la nicio analiză!
Atenție la igienă, să nu te pricopsești cu o candidoză bucală; ce ai să-i spui medicului? Știți, eu practic sex oral!
Coboară cu picioarele pe pământ și nu te mai lăsa călcată în picioare de unul care nu te consideră decât obiectul lui sexual!
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Ne faci greata!

| UninspiredName a răspuns:

Vai doamne.cat iei pe noapte?laughing

| MidnightLady a răspuns:

Raspuns pentru ambele sexe (sau sexuri, parca asa e corect?!): nu, nu se poate vedea, dar grija mare la cantitate, ca poate te alegi cu o mandrie de indigestie.

| 4ever_5725 a răspuns:

Daca nu-i recent nu se vede depinde de cat timp bafta funda?

| Liviuuuuu a răspuns:

Doamne apararolling on the floor

| karina_5950 a răspuns:

Ce puii mei puneti intrebari din astea de te apuca scarba nu altceva

Răspuns utilizator avertizat
| MaximovGeorgiana a răspuns:

Hai maa eu mananc, si tu pui intrebari stupide.

| ZeuulSuprem a răspuns:

Se vede la ochi, daca sunt galbeni e clar. ai inghitit prea multa rolling on the floor)

| DUbXx a răspuns:

E greu si trist sa fii asa! Credeam ca asemeanea specii sunt rare, dar de la o vreme sunt in plina perpetuare!