| AmaliaPnd2006 a întrebat:

Ce se poate intampla daca inghit sperma la 16 ani? ( sunt fata )
Unii zic ca n-are nimic, altii ca nu e bine, astfel incat vreau mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Daca esti ok cu asta si iti place, chiar poti face asta linistita. Nu ii baga in seama pe frustratii care zic ca e scarbos, ceea ce faci tu in intimitatea ta si iti place, nu e niciodata scarbos

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca baiatul are ceva probleme de sanatate, nu le iei pe cale vaginala ci pe cale orală.

| Violleta2022 a răspuns:

Este scrbos si inutil, in plus este extrem de riscant fiindca iei toate bolile pe care acel baiat la are!

| AmaliaPnd2006 explică (pentru Violleta2022):

Gusturile sexuale sunt diferite la fiecare persoana, daca tie ti se pare scarbos, poate altora nu li se pare...
Cat despre boli, nu are nicio boala.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Cele mai grele si mai devastataorea boli cu transmitere sexuale NU se vad pe penis sau pe fata nimanui, de aici si explicatia ta simpla "nu are boli" fiindca nu le-ai vazut, desi el poate avea gramezi: HIV, HPV, sifilis, gonoree, clamidia, hepatica B sau C samd.

| AmaliaPnd2006 explică (pentru Violleta2022):

Pe bune? Muream proasta daca nu imi ziceai...
Are analizele la zi, de aceea am spus ca nu are nicio boala. Si oricum, deja am incercat asa ca nu mai are sens.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

La analizele la zi, adica cele generale NU ies bolile cu transmitere sexuala (asta ca sa nu mori proasta, doamne fereste!
Pentru bolile cu transitere sexuala se fac analize speciale!

| AmaliaPnd2006 explică (pentru Violleta2022):

Stiu

| mihai69 a răspuns:

Chiar nu are nimic, dacă ești ok cu gustul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Dar, este un lucru scârbos si neigienic.

| Crackman a răspuns:

Nu pățești nimic

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu patesti nimic dar nu ar trebui sa faci asta doar alea dupa centura fac acest lucru respectati corpul daca vrei sa fii respectata in societate

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Nu trebuie sa fii de pe centura ca sa ai anumite fantezii...

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Daca la 16 ani mananci sperma pe paine la 20 ani o sa ajungi la puf in Germania ia intreab-o pe mama ta sau pe bunica ce gust are sperma si apoi vedem.

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Este o afirmație neadevărată și ofensatoare. Nu există nicio legătură între consumul de spermă și devenirile profesionale sau personale ale cuiva în viitor.

| Vladimir123779 a răspuns:

Daca tu ești ok și nu ai nimic împotrivă este ok și dacă cel cu care și făcut o are vârsta apropiată de a ta e și mai ok. Doar vezi sa nu o faci de prea multe ori(cam de 2-3 ori pe săptămână e de ajuns ținând cont că abia ți ai început viața sexuală) că dupa aia nu se știe în ce mai dai posibil sa ai vărsături greață și chiar și dureri de cap

| AmaliaPnd2006 explică (pentru Vladimir123779):

Nu o sa fac de prea multe ori asta, chiar daca mi-am inceput viata sexuala mai demult. Oricum, am incercat sa inghit de dimineata, si pana acum nu am avut nici greata, nici dureri de cap....defapt n-am avut nimic.

| Barbar123 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Foarte bine ca ai reusit bravo. Iubitiva si nu bagati in seama toti oamenii. Bine acum e mic si el si are un gust mai bun, uneori poti sa scupi cu timpul isi schimba gustul mai amar mai sarat. Si la fel si bolile trebuie sa ai grija el e mic nu a avut multe partenere este bine dar daca nu vei mai fi cu el, cu un viitor iubit va trebui sa ai grija poate a avut mai multe partenere si a avut de unde lua vreo boala. Momentan ai o gandire buna decat sa faci ca altii un copil nedorit mai degraba te chinui cu sperma si te si distrezi. Succes

| AmaliaPnd2006 explică:

Nu stiu cati ani ai, dar majoritatea fetelor de peste 15 ani care sunt integrate in societate(adica care nu stau toata ziua in casa, fara prieteni), au experimentat deja niste experiente sexuale.

Este o chestie din care poti face bani foarte usor, dar nu suntem in SUA, unde poti face milionul de dolari pe lună, dar sunt bani necinstiti si este o meserie rusinoasa, asa ca nu o voi lua sigur in calcul pentru viitor. Prefer 7000 de euro pe luna, cistiti, decat 20.000-1.000.000 $ murdari

| AmaliaPnd2006 explică:

M----e sunt cele care fac asta pe bani, nu de placere si gratis.
Vad ca nu esti de acord cu nimic, esti din acela cu sexul dupa casatorie? laughing)

Si cum niste copiii pot si libidinosi? Libidinosi sunt batranii de 50-60 de ani care se uita dupa fundul meu sau ma ating intentionat, spunand ca din greseala.

| AmaliaPnd2006 explică:

Dar tu la 16 ani ce faceai? Te jucai cu păpușile/mașinile de jucarie?

Si nu, nu spune nimanui, nu e genul sa se laude cu asa ceva. Dar oricum, cei care stiu ca suntem impreuna, isi dau seama dintr-o logica banala ce facem noi in unele seri.

Si cate perechi de pantaloni ar trebui sa imi iau ca să imi acopar formele de ochii mosilor? 5 perechi? Mai mult de o pereche nu pun, e treaba lor daca sunt obsedați sexual de o minora mai "dezvoltata".

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

La varsta ta ieseam in parc la film la teatru faceam sport nu sugeam carasu sau il dadeam la supt la vreo lipitoare in calduri

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Foarte bine! Si eu mai fac din astea, doar ca mai fac si altceva pe langa. Iti spun si tie ca in Romania este permis orice act sexual de la varsta de 15 ani.

Aprecies ca ma faci lipitoare, fata in fata nu ai avea curajul, nici macar sa zici un cuvant cred...

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Oi fi vreun pui de interloapa si nu stim noi pe net te crezi smechera dar in realitate plangi dupa mami daca iti da una o palma laughing

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Pui de interloapa? laughing)) laughing Nu, sunt un pui de oameni normali.

Da, daca imi da una o palma sigur are ce sa rezolve mama laughing) e calatoare in timp sa dea timpul inapoi?laughing

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Oi fi fata mamei omida si nu stim laughing

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Se pare ca prea multa sperma inghitita dauneaza la creier o fi fost stricata draga mea laughing

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Am cautat pe net ca nu stiam cine e mama omida laughing. Scuze, e prea urata ca sa fie mama mea.

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

De cand am pus intrebarea si pana acum, am inghitit de 2 ori, nicio schimbare laughing

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Felicitari o sa fi o actrita de filme xxx foarte buna inghiti cat mai mult

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Mami stie cat inghiti tu saptamanal happy

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Noroc ca nu o sa devin, ca altfel te-ai fi uitai non-stop la mine. Cum pot deveni actrita xxx in Romania, unde aproape ca nu exista asa ceva? laughing)

| AmaliaPnd2006 explică (pentru just4ubr2015):

Da, stie, si nu are ce sa imi faca.

| just4ubr2015 a răspuns (pentru AmaliaPnd2006):

Sa stii ca exista firme care fac filme si in Romania si sunt si actori romani care fac acest lucru si au inceput ca tine inghitind laughing

| lindicoasamucoasa69 a răspuns:

Buna Amalia! Dpdv moral...eu zic ca nu e intocmai indicat pentru o fata de 16 ani sa faca asemenea gesturi perverse.In locul tau, nu as repeta evenimentul pana cand nu sunt casatorita cel putin.In rest.din cate am auzit riscul sarcinii este minim.Maxim vei avea diaree exploziva din cauza lichidelor straine care au intrat in sistemul tau digestiv

| AmaliaPnd2006 explică (pentru lindicoasamucoasa69):

Majoritatea gandurile perverse sunt in perioada adolescentei, putin probabil sa mai am astfel de fantezii la 30 de ani. Si, conform legislatiei, orice act sexual este permis cu consimțământ la varsta de peste 15 ani, asa ca pot face orice. Mersi pentru raspuns!

| Vladimir123779 a răspuns (pentru lindicoasamucoasa69):

Riscul sarcinii ESTE 0 % nu are nicio legătură gura cu vaginul...

| Barbar123 a răspuns:

Nu patesti nimic ai grija sa nu fie bolnav respectivul baiat si sfatul meu este nu inghiti din prima iti poate da senzatie de greata. Mai intai testeaza gustul si consistenta. Daca ai facut deja nu se intampla nimic. 2.sa nu reclami mai tarziu baiatul pentru relatii cu minori esti micuta. In rest distractie placuta ne zici si noua cum a fost.

| AmaliaPnd2006 explică (pentru Barbar123):

Nu este bolnav, nu are nicio boala. Gustul stiu ca este unul mai dulceag si de consistenta putin gelatinoasa.

Nu am cum sa il reclam pentru relatii cu minori, si el e minor laughing