| Monserad69 a întrebat:

Mi se poate intampla ceva daca inghit sperma? Vreau raspuns serios! va rog

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Noah,nimic.Cercetatorii zic ca are gust de menta.

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poti sa te ineci.

| Daredevil1998 a răspuns:

O sa ai nevoie de apa de gura

| RAY a răspuns:

Bolii sexuale sunt atatea

| Emilian65 a răspuns:

In cel mai rau caz ai putea ramane gravida.

| Storm1X a răspuns:

In cel mai rau caz poti sa te pui in contact cu vreo boala venerica sau sa vomiti, nimic mai multwinking

| Mihaelagirl a răspuns:

Nimic rau

| AlexIonut2013 a răspuns:

Nu doar ca daca esti alergica la lapte s-ar putea sa nu poti bea prea multa.happy

| Ungureanu_Clara_2000 a răspuns:

Nu se intampla mimic, stai linistita.

| razvy007 a răspuns:

Nu faceti misto railor happy. Fata e incepatoare. Nu se intampla nimic poti inghiti 5 litri de sperma daca te tine stomacul pentru ca si sperma la fel ca si sucul si restul lichidelor ce la bei ajung in acidul citric al stomacului asa ca have fun. Bafta la inghitit;-)

| aXy99 a răspuns (pentru razvy007):

In stomac nu este acid citric, ci acid gastric, care contine la randul sau acid clorhidric, dar nu citric! Nu sunt hater, dar simteam nevoia sa fac corectarea asta.

| razvy007 a răspuns:

Dada ai dreptate axy nici nu am observat ce am scris din cauza ca ma grabeam :-)