| frumusik18 a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu platesti o factura avon?thinking helppbig grin

8 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Apare Politia in piesaj. happy
Bafta!

| Annye_2425 a răspuns:

Pai intr un final oricat de indepartat e tot va trebuie sa o platesti ca vei fi nevoita si vei avea ft mult de platit pentru ca valoarea creste.iti adauga penalizari...

| Miuriel a răspuns:

Dupa cateva luni in care vei primi telefoane si citatii si tot felul o sa ai executare silita(o sa vina cineva de la avon sa iti ia din casa obiecte care vor acoperi valoarea comenzii, daca nu esti acasa iti vor pune la usa ceva si te vei trezi cu politia). Dupa cateva luni daca platesti vei avea penalitati foarte mari! Cel mai bine ar fi sa platesti comanda la timp!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti penalizari mari

| PinkNightmares a răspuns:

Platesti restantehappy. fundita?

| pici6 a răspuns:

Buna, ar trebui sa platesti comanda la timp, altfel risti sa-ti vina politia pe la usa. plus ca o sa ai mari penalitati dupa. Incearca sa vorbesti cu coordonatoarea ta poate te ajuta cu mai multe sfaturi. pup

| Maiaaa1 a răspuns:

Am inteles ca cei de la avon daca nu platesti o factura trimit firma de recuperare la tine acasa.

| Geta_Angela_1977 a răspuns:

Eu nu inteleg sa te pretezi la o anumita suma sa nu platesti factura, dar cand ai de castigat e bine? doar nu te obliga avonul sa cumperi produsele lor